Co wybrać zamiast karty pamięci?

Co wybrać zamiast karty pamięci?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Karty pamięci to niewielkie urządzenia, które pozwalają na gromadzenie danych i rozszerzenie wewnętrznej pamięci telefonów komórkowych, aparatów czy tabletów. Ich wadą jest jednak konieczność posiadania odpowiedniego czytnika – na rynku jest wiele typów kart pamięci, które nie zawsze pasują do konkretnego urządzenia. Alternatywą dla karty może być pamięć USB, która okazuje się nieco bardziej uniwersalna w użyciu.

Pendrive zamiast karty pamięci

Pendrive’y cieszą się ogromną popularnością – jest to pamięć USB, którą można dopiąć do urządzenia mobilnego, tabletu, komputera stacjonarnego czy aparatu fotograficznego. Obecnie porty USB są standardem w większości urządzeń elektronicznych, z których korzystamy na co dzień. Posiadają niewielkie rozmiary, a dodatkowo można go kupić w różnych wariantach pojemności np. np. na https://memorabbit.pl/hurtownia-pendrive. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach zarówno w biurze, jak i domu.

Pamięć USB jako metoda reklamy

Warto dodać, że pendrive reklamowe to ciekawy gadżet dla każdego, kto chce się w jakiś sposób zareklamować. Pamięć użytkuje praktycznie każdy, dlatego jest to gadżet, który nie trafia do kosza. Logo firmowe umieszczone na tym urządzeniu może dzięki temu trafić do szerszego grona osób. Sprzęt ten może być z powodzeniem wykorzystany jako pamiątka konferencji czy spotkania biznesowego. Dodatkowym atutem są stosunkowo niskie koszty zakupów pendrive’ów, dlatego z tej formy promocji korzysta naprawdę wielu przedsiębiorców, nie wydając przy tym ogromnych sum na marketing.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*