Jak dobrać sukienkę do figury?

Jak dobrać sukienkę do figury?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór sukienki, która pasuje do Twojego kształtu ciała może być przytłaczający. Kluczem jest spojrzenie na kontekst okazji i wybór odpowiednio. Oto kilka wskazówek, jak wybrać sukienkę dla każdego typu ciała.

Jak ją dobrać?

Wybierając sukienkę do swojej sylwetki, najpierw zdecyduj się na styl sukienki, który lubisz i upewnij się, że jest to odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Możesz czuć się komfortowo nosząc surdut bez rękawów lub sukienkę z talią empire, jeśli masz szerokie ramiona. W przypadku, gdy jesteś wysoki i smukły, krótkie sukienki z dopasowanymi topami, które są ukształtowane tak, aby pasowały do talii, będą dobrze pasować do Ciebie. Wybór odpowiedniej sukienki może być wyzwaniem, ale ważne jest, aby wiedzieć, czego szukasz, zanim zaczniesz. Zacznij od myślenia o tym, jak sukienka będzie noszona i określić, czy powinna być długość koktajlowa lub długość podłogi. Wybór najlepszej sukienki dla Twojego typu ciała jest równie ważny jak wybór koloru lub stylu, który schlebia Twojej osobowości. Ciekawe modele sukienek oferuje ta firma dmmprojekt.

Istnieje kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze sukienki. Sprawdź tabelę rozmiarów sklepu z sukienkami, aby określić swój rozmiar. Następnie sprawdź ich spis ubrań. Szukaj sukienek, które mają podobne dekolty, talie i długości jako ten, który chcesz, abyś mógł łatwo znaleźć alternatywę. Wydrukuj zdjęcia lub użyj telefonu, aby pokazać pracownikowi sprzedaży lub przyjacielowi, co chciałbyś nosić i zapytać, czy któryś z tych elementów będzie pracował dla Ciebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*