Jak dobrać ubrania do sportowej stylizacji?

Jak dobrać ubrania do sportowej stylizacji?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łączyć ze sobą ubrania w komplementarne stylizacje, które ładnie razem wyglądają wcale nie jest takie proste. Na szczęście mamy skąd czerpać wzorce. Internet pęka w szwach od znawców mody, którzy chętnie dzielą się swoimi inspiracjami oraz pomysłami na to, jak wyglądać dobrze i modnie jednocześnie.

Pozostają jeszcze klasyczne czasopisma, w których również znajdują się gotowe rozwiązania stylizacyjne. Do tego jeszcze programy telewizyjne oraz inspirowanie się uliczną modą. Wszystko wygląda dobrze, a jak praktycznie dobrać odpowiednią garderobę do sportowego looku? Jak połączyć komfort i ładną prezencję? O tym wszystkim poniżej.

Przede wszystkim wygoda

Podstawą każdego sportowego stroju jest zapewnienie wygody, dlatego zawsze należy brać to pod uwagę podczas wyboru stroju. Przy butach sportowych damskich mamy bardzo szeroki wybór modeli, który nie zawiera tylko obuwia do uprawiania sportu. Z powodzeniem można ich używać na co dzień. Jak zatem zacząć? Zwracajmy uwagę na fason oraz kolory. Jeśli ubrania są kolorowe, to lepiej wybrać stonowane obuwie (czerń, biel itd.). Z kolei jeśli ubrania są utrzymane w jednej kolorystyce, np. beżu, to wtedy z powodzeniem można zaszaleć z wielokolorowym obuwiem. W ogóle w sportowej stylizacji jest większa swoboda.

To samo dotyczy męskich butów sportowych. Te dostępne na https://www.vip-brands.pl/meskie-obuwie-meskie doskonale prezentują się z bermudami, dresami, a nawet jeansami. Do tego podkoszulek, t-shirt lub koszulka polo. Wygląd powinien być przede wszystkim swobodny i tak jak w przypadku pań – wygodny. Zatem przy wyborze stylizacji dbamy przede wszystkim o własny komfort, unikamy eleganckich dodatków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*