Co nada mieszkaniu nowoczesny styl?

Co nada mieszkaniu nowoczesny styl?

Karolina Grabowska/pexels.com

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dbamy o to, by nasze mieszkania wyglądały nie tylko funkcjonalnie, ale też dobrze się prezentowały. Niektórzy wykonują aranżację samodzielnie, inni korzystają z usług profesjonalnych projektantów wnętrz. Wszystko po to, aby pomieszczenia spełniały swoją funkcję dekoracyjną i estetyczną. Współcześnie stawiamy przede wszystkim na nowoczesność, która na przykładzie industrializmu czy stylu skandynawskiego, wyróżnia się przede wszystkim minimalizmem.

Powiew nowoczesności można zatem pozyskać nie tylko dzięki odpowiedniej grze kolorów, ustawieniu mebli, ale przede wszystkim dodatków. Które z nich wpisują się w ten klimat? Jakie meble wybrać, aby uzyskać nowoczesny charakter wnętrza? Hokery z pewnością pozwolą ten efekt osiągnąć, podobnie jak wrażenie minimalizmu i awangardy, wpisujący się w surowy, barowy klimat. Na https://euforma.pl/kategoria-produktu/meble/hokery/ jest ich duży wybór. 

Stawiaj na mocny akcent

Kolejnym przykładem tego typu wyboru są designerskie fotele. Warte podkreślenia są tutaj przede wszystkim zdecydowane, intensywne kolory takie jak; żółć, zieleń czy błękit. Taki mocny akcent kolorystyczny idealnie wpisuje się w klimat współczesnych aranżacji, zapewniając wyrazisty punkt w stonowanej i spójnej przestrzeni. O nowoczesności może w tym przypadku świadczyć nie tylko barwa, ale też wzór lub rodzaj przeszycia. Ważnym elementem fotela są też jego nóżki, które powinny się wyróżniać. Istotnym punktem aranżacyjnym są też lampy, które decydują o charakterze wnętrza. Jeśli chodzi o ten klimat, to sprawdzą się modele geometryczne, proste w formie, wykonane z ekologicznych tworzyw.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*