Co wstawić do hotelowego ogrodu?

Co wstawić do hotelowego ogrodu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hotele przyciągają do siebie gości różnorodnymi atrakcjami: sportowymi, rozrywkowymi czy relaksacyjnymi. Niemniej jednak, rzadko spotykana jest wydzielona strefa zielona – szczególnie w dużych miastach. Jednakże hotelarze zaczynają widzieć w stworzeniu jej szansę na zainteresowanie większego grona odbiorców, toteż w ostatnim czasie powstaje ich coraz więcej. Czy to na dachach czy wokół placówek. W zależności od lokalizacji i warunków, każdy hotel ogrodowy powinien charakteryzować się innymi roślinami i zaaranżowaniem.

Hotelowy ogród nową atrakcją

Odpoczynek w hotelu z ogrodem może być jednym z pobytów o lepszych i niezapomnianych wrażeniach. Sąsiedztwo zielonej strefy i natury łagodząco wpływa na stres oraz napięcie. Intensyfikuje też odczucia relaksacyjne i zwiększa nasz komfort. Istotne jest więc, aby taki ogród był właściwie zaprojektowany. Jeśli jest to teren o większej powierzchni i przestrzeni dobrze jest umieścić na nim różnorodne sadzonki drzew, krzewów i bardziej bujnych kwiatów.

Przy tych ostatnich niezbędne okażą się duże donice, które zadbają o zachowanie odpowiedniego kontrastu. W zależności od tego, jaki efekt pragniemy osiągnąć, możemy postawić na donice uniwersalne i jednolite lub te o intensywnych kolorach i nietypowych kształtach. Alternatywą dla takich produktów są donice z włókna szklanego typu https://ogrodidom24.pl/pl/c/Donice-kompozytowe-z-wlokna-szklanego/16. Nowoczesna stylistyka i forma odnajdą się szczególnie w hotelach nowoczesnych, z dużą ilością szklanych przestrzeni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*