Co zrobić, aby małe mieszkanie nie było nudne?

Co zrobić, aby małe mieszkanie nie było nudne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

O tych, którzy posiadają duże mieszkanie często mówi się, że są szczęściarzami. Mają bowiem wiele miejsca, które mogą zagospodarować według własnego uznania. Czy jednak duże mieszkanie to na pewno taka zaleta? Przecież posiadając je, mamy bardzo dużo sprzątania, co wiąże się z ogromną ilością poświęconego czasu na to, by dom wyglądał nienagannie.

Małe nie znaczy gorsze

Jeżeli mamy małe mieszkanie, wcale nie jesteśmy gorsi. Przecież jeśli nie posiadamy wielkiej rodziny, z łatwością zmieścimy się w jednym, czy w dwóch pokojach. Przeważnie z resztą jest tak, że przebywamy zazwyczaj tylko w jednym pomieszczeniu, w czasie gdy pozostałe są przez nas niewykorzystane. Sprzątania też jest dużo mniej, a do kuchni zaledwie dwa kroki z salonu. W takim przytulnym mieszkaniu spędzanie miłych wieczornych chwil pod kocem na kanapie może być bardzo romantyczne.

Czy małe musi być nudne?

By czuć się w naszym mieszkaniu dobrze, zadbajmy też o to, aby nie było nudne, wyposażając je w unikalne meble. Świetnie sprawdzą się i sofy w stylu amerykańskim, a do łazienki doskonałym rozwiązaniem będą płytki lustrzane Warszawa. Pomogą one ożywić nieco nasze wnętrze, oraz dodatkowo nadadzą mu wizualnie większej objętości.

Do tego dokupmy szafy, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, bo nie ma nic gorszego, niż mieszkanie, w którym nie możemy się obrócić. Przydadzą się też składane stoły, a kuchnię dobrze będzie wyposażyć w taborety. Telewizor w salonie zawieśmy na ścianie, tak, by nie był potrzebny dodatkowy stolik do niego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*