Czy po śmierci na Ziemi istnieje dalsze życie?

Czy po śmierci na Ziemi istnieje dalsze życie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Śmierć jest nieunikniona, ale co się dzieje po naszej śmierci? Czy po prostu znikamy w zapomnieniu, czy też życie toczy się dalej? Co wiemy o śmierci i co naszym zdaniem dzieje się z nami po niej?

Czy po śmierci istnieje dalsze życie na Ziemi?

Pytanie to jest od dawna dyskutowane, ale odpowiedź na nie może leżeć w wielu miejscach. Jednym z nich jest biblioteka książek napisanych przez tych, którzy doświadczyli śmierci i powrócili, aby opowiedzieć nam o swoich przeżyciach. Pisma autorów dają nam nadzieję na lepsze życie po opuszczeniu naszych fizycznych ciał, a także dają nam pewien wgląd w to, co czeka nas w naszym następnym ziemskim miejscu zamieszkania. Życie po śmierci książka tego typu z pewnością jest warta przeczytania.

Wielu z tych autorów napisało książki oparte na własnych doświadczeniach, podczas gdy niektórzy napisali o swoich przekonaniach tylko po rozmowie z innymi, którzy mieli doświadczenia bliskie śmierci (NDEs). Jakkolwiek by nie było, z lektury ich pism można się wiele nauczyć. Niektóre z książek w tej kategorii skupiają się na NDE, podczas gdy inne opisują, co dzieje się, gdy ludzie doświadczają śmierci z innej perspektywy. Książki są skategoryzowane według rodzaju doświadczenia, którego dotyczą. Ważne jest, aby zauważyć, że wiele z tych książek zostało napisanych przez ludzi, którzy nie byli religijni. W rzeczywistości, niektórzy byli agnostykami lub ateistami przed swoimi NDE.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*