Czy skoki ze spadochronem są kosztowne?

Czy skoki ze spadochronem są kosztowne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skydiving jest jedną z najbardziej porywających rzeczy, jakie można zrobić. Spadochroniarze spadają z prędkością do 120 mph, więc nic dziwnego, że spadochroniarstwo jest jednym z najbardziej niebezpiecznych sportów na świecie. Jest również jedną z najdroższych. Koszt skydivingu zależy od tego, gdzie mieszkasz, gdzie bierzesz lekcje i ile skoków. Aby dać ci pewne wyobrażenie o tym, ile to kosztuje, stworzyliśmy listę cen skoków spadochronowych w oparciu o to, co widzieliśmy w dropzone w całym kraju.

Jakie są koszta?

Koszt zależy od tego, jaki rodzaj skydivingu chcesz wykonać – freefall, static line czy Tandem. Możesz uzyskać pełny przegląd na stronie Skydive Magazine.

Rodzaje skydivingu

Freefall kosztuje 300 do 400 dolarów dla skoczków powyżej 18 roku życia i 250 dolarów dla skoczków poniżej 18 roku życia. Cena obejmuje całe szkolenie, wypożyczenie sprzętu, transport samolotem, otwarcie spadochronu i lot czaszą podczas części freefallowej Twojego skoku.
Skoki z liną statyczną są tańsze niż skoki z wolnym spadaniem, ponieważ używają linki spadochronowej zamiast instruktora, który naciąga linkę na plecy (tak działają skoki tandemowe).
Skoki tandemowe są droższe niż skoki statyczne, ale mniej niż freefalling. Skoki w tandemie zaczynają się od około 250 dolarów za osobę, ale mogą wzrosnąć do około 350 dolarów w zależności od tego, gdzie się udasz i co chcesz dodać do swojej przygody. Na rozpoczęcie przygody ze skydivingiem polecamy skoki spadochronowe Wrocław Ceny są przystępne, aczkolwiek takie przeżycie są warte każdej ceny!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*