Czy wesele pod namiotem to dobry pomysł?

Czy wesele pod namiotem to dobry pomysł?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć wziąć ślub w namiocie. Może masz ślub na świeżym powietrzu, ale nie jest wystarczająco ciepło na zewnątrz, aby mieć ceremonię na zewnątrz. A może masz ślub w pomieszczeniach i po prostu nie masz wystarczająco dużo miejsca dla gości.

Istnieje również wiele powodów, dla których możesz nie chcieć tego zrobić: Jest zimno na zewnątrz, lub pada deszcz, lub oba; nie ma miejsca, aby umieścić namiot; a jeśli wynajmujesz jeden, nie ma sposobu, aby zostawić go po przyjęciu. Na przykład, jeśli pobierasz się w nocy, musisz mieć go przed zmrokiem, aby ludzie mogli zobaczyć, gdzie idą.

Czy warto wyprawić taki ślub?

Krótka odpowiedź brzmi: tak, warto. Ale jeśli zamierzasz mieć ślub pod namiotem, upewnij się, że masz taki, który jest wystarczająco duży dla wszystkich twoich gości. Wynajem namiotów weselnych może w tym pomóc! Nie zapominajcie też o pogodzie: Jeśli w prognozie są burze i nikt nie może zobaczyć na zewnątrz z powodu ciemności lub chmur, zamiast tego zorganizuj przyjęcie w pomieszczeniach.

Jeśli macie małe wesele, to być może uda Wam się uciec z jednym namiotem. Jeśli jednak macie większy tłum lub chcecie, aby ludzie mogli swobodnie się poruszać (i nie martwić się o potykanie o stoły), dwa namioty mogą być konieczne.

W większości przypadków najlepiej jest, aby Para Młoda nie widziała się przed ceremonią; jeśli tak jest również w przypadku Waszego ślubu, rozważcie posiadanie jednego namiotu dla wszystkich poza Parą Młodą – a następnie pozwólcie im wyjść osobno, aby mogli się przygotować na osobności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*