Eleganckie obuwie męskie na zimę

Mężczyźni, którzy na co dzień preferują elegancki styl ubioru, wiedzą doskonale jak niezwykle ważnym jego elementem jest obuwie. Zimą, dobranie butów do stroju jest nieco trudniejsze – w końcu musi chronić przed mrozem, a także być odporne na wilgoć. Jaki model obuwia będzie więc najlepszym rozwiązaniem?

Sznurowane trzewiki na każdą pogodę

Rodzaj obuwia, który sprawdzi się zarówno w przypadku eleganckiego garnituru, jak i przy codziennej stylizacji, to zdecydowanie sznurowane trzewiki za kostkę, fachowo określane jako boots. Wyglądają one jednocześnie klasycznie i stylowo. Są przede wszystkim bardzo wygodne – dzięki sznurowaniu można łatwo dopasować je do szerokości stopy, a wysokość cholewki sprawia, że będą odpowiednie nawet podczas deszczowej aury i skutecznie ochronią stopy przed przemoknięciem. A przy tym wyglądają niezwykle atrakcyjnie i śmiało mogą być wybierane przez Panów, którzy chcą prezentować się modnie. 

Materiał, który ochroni przed mrozem

Trzewiki za kostkę mogą posiadać zupełnie gładką cholewkę – wówczas najlepiej prezentują się z klasycznym garniturem lub innym eleganckim strojem. Jeśli zaś ma to być stylizacja codzienna, można zdecydować się na subtelne wzornictwo, zgodne z obecnymi trendami. Co z materiałem, z którego powinno być wykonane męskie obuwie zimowe? Nie będzie niespodzianką, że najlepsza jest skóra naturalna. Zapewnia ona ciepło, nie przemaka, a także jest odporna na zniszczenia – w końcu sól, którą zimą są posypywane chodniki, może szybko zniszczyć obuwie. Dobrym wyborem będzie też zamsz, należy tylko pamiętać o jego impregnacji. A dla prawdziwych fashionistów – połączenie skóry i zamszu. Efektownie i modnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

piętnaście + dziewiętnaście =