Jak celebrować radość z narodzin naszego dziecka?

Jak celebrować radość z narodzin naszego dziecka?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przyjście na świat maluszka to wyjątkowy moment, zmieniający dotychczasowe życie o 180 stopni. Wszystko wtedy zwalnia, zatrzymujemy się przy nowonarodzonym dziecku, a jednocześnie świat przyspiesza, dni przeciekają przez palce, łatwo zapomnieć o celebrowaniu tych pięknych chwil. Warto powitać najmłodszego członka rodziny w wyjątkowy sposób i dać mu coś, co pozostanie z nim na długo.

Witaj na świecie, maluszku!

Świetnym pomysłem, szczególnie kiedy nie umiemy się zdecydować na jeden prezent, jest zestaw prezentowy dla noworodka. Co będzie wchodziło w skład zestawu? To zależy od nas! Może to być np. metryczka z danymi maluszka – piękna pamiątka do powieszenia na ścianie, z uroczym plakatem uzupełniającym dekorację dziecięcego pokoju. A może coś, co pokocha każde dziecko, czyli przytulanka z imieniem malucha! A jeśli chcemy być oryginalni, podarujmy maluszkowi specjalny personalizowany zestaw z przedmiotami, które przydadzą mu się w przyszłości – pudełeczko na pierwszy ząbek, kluczyk na szczęście, zdjęcie na pamiątkę czy świeczkę na pierwsze urodziny.

Piękny czas

Pamiętajmy oczywiście, że najważniejsze co możemy dać dziecku, to nasz czas i miłość. Warto jednak pielęgnować wspomnienia, obdarowując maluszka pięknymi prezentami, które będą dla niego stanowić pamiątkę kiedy już podrośnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*