Jak dobrać ubrania dla puszystych ?

Jak dobrać ubrania dla puszystych ?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rynek odzieżowy jest przebogaty w ubrania o rozmaitych rozmiarach i krojach. Dzięki temu każdemu z nas dosyć łatwo jest skompletować poszczególne elementy swojej garderoby, nawet dużych rozmiarów sukienki. Ten krótki artykuł wyjaśni, w jaki sposób osoby o puszystej budowie ciała mogą znaleźć ubrania pasujące do ich sylwetki.

Pierwszy element, o którym warto wspomnieć w tym miejscu, to rozmiar ubrań. Osoby o puszystej budowie ciała mają tendencję do kupowania zdecydowanie za dużych ubrań, co nie jest koniecznym zabiegiem. Najlepiej kiedy odzież jest dopasowana, lecz nie za ciasna – tak, aby nie podkreślać swoich krągłości. Jeśli potrzebujesz niestandardowego rozmiaru jakiegoś elementu garderoby, zapoznaj się z ofertami firm i sklepów z odzież w dużych rozmiarach.

Należy wspomnieć w tym miejscu także o wzornictwie. Okazuje się, że ma to ogromny wpływ na naszą wizualną prezencję. Osoby o puszystej budowie ciała powinny zdecydowanie unikać poprzecznych pasków. Powodują one optyczne rozszerzanie, co nie jest rzecz jasna pożądanym efektem. Natomiast najbardziej 'wyszczuplającym’ wzorem są cienkie, pionowe paski.

Poza tym ważna jest także kolorystyka. W przypadku osób o puszystej budowie ciała dobrze jest unikać odzieży o jasnych i pastelowych barwach.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem ubrania posiadającego dekolt, pamiętaj, że najlepiej jeśli jest on w niejako 'wcięty’ ku dołowi. Zdecydowanie należy unikać okrągłych dekoltów.

Zachęcamy Cię do zastosowania rad i wskazówek zawartych w tym artykule. Dzięki temu z pewnością uda Ci się uzupełnić swoją garderobę o pasującą i szykowną odzież.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*