Jak łączyć dodatki?

Jak łączyć dodatki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze niedawno mężczyźni jeśli chcieli być eleganccy, stawiali na garnitur, klasyczną koszulę i dopasowany krawat. Tak jednorodny wizerunek człowieka sukcesu to już przeszłość. Teraz niezwykle dużą popularnością cieszą się stylowe dodatki takie jak okulary Marc Jacobs, bransoletki, zegarki czy poszetki znanych marek uzupełniające stylizację. Przy ich wyborze należy kierować się gustem, ich przeznaczeniem oraz tym z jakimi innymi akcesoriami mają one być łączone. Jedne dodatki pasują na wystawną kolację, inne doskonale nadadzą się na lunch z klientem.

Diabeł tkwi w szczegółach

Kompletując stylizację, warto zastanowić się nad tym, jaki efekt chce się osiągnąć. Na spotkaniu biznesowym ważne jest na przykład, by wygląd podkreślał profesjonalizm i dodawał powagi. Można to osiągnąć uzupełniając strój o kilka małych, ale znaczących szczegółów. Są to np. eleganckie spinki do mankietów, poszetka komponująca się z krawatem, lub stylowy, klasyczny zegarek. Jeśli spotkanie ma być połączone z negocjowaniem umowy, można wzmocnić swój wizerunek zakładając nieco bardziej ekstrawagancki krawat, lub elegancką biżuterię np. sygnet.

To co sprawdzi się na spotkaniu biznesowym, niezbyt pasuje np. do imprezy firmowej na świeżym powietrzu. W tym przypadku wskazany jest styl casualowy, opierający się na niewymuszonej elegancji. Świetnym rozwiązaniem będzie tu zrezygnowanie z krawata, ale za to założenie bransoletki lub zegarka w stylu vintage. Stylizacje dopełnić mogą przeciwsłoneczne okulary Polaroid

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*