Jak ubrać się na wesele?

Jak ubrać się na wesele?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trudny wybór właściwej kreacji

Proces przygotowania się na wesele spędza sen z powiek nie tylko pannie młodej. Wiele pań, które mają zamiar uczestniczyć w tym podniosłym wydarzeniu staje przed dylematem wyboru odpowiedniej kreacji. Wiadomą rzeczą jest, że sukienka musi być elegancka, ale równocześnie nie za bardzo wyróżniająca się z tłumu, by nie przyćmić uroku panny młodej – to ona jest tego dnia najważniejsza. Panie o bardziej okrągłych kształtach mogą w dzisiejszych czasach bez problemu przebierać w sukienkach XXL. Duże rozmiary występują w wielu wariantach, kolorach, długościach i krojach, co tylko ułatwia zakup konkretnej sukienki. 

Piękno w każdym rozmiarze

Kto powiedział, że tylko szczupłe kobiety prezentują się w sukienkach dobrze i zgrabnie? Jest to stereotyp, ponieważ panie noszące większy rozmiar mogą tak samo czuć się i wyglądać pięknie jak inne. Sukienki na wesele duże rozmiary zachwycą niejednego gościa na imprezie. By zakryć to czego jest w nadmiarze i wyeksponować to, co jest warte pokazania należy poznać swoje dokładne wymiary i przymierzyć parę sukienek na początek. Po wstępnym rozpoznaniu można stwierdzić, jaki fason najlepiej pasuje do ciała.

Modne długie suknie z pięknymi ozdobnymi dekoltami to hit sezonu, w którym każda kobieta może wyglądać wyjątkowo. Sukienki luźne n aczkolwiek o eleganckim kroju sprawią, że będzie w nich wygodnie i zapomni o małych niedoskonałościach. Asymetryczne sukienki przyciągną wzrok do tych części ciała, które warto uwydatniać. Klasyczna długość przed kolano to wybór dla osób z tradycyjnym podejściem do ubioru, jednakże nie musi on wyglądać nudnie – poprzez piękne dodatki w postaci biżuterii można ożywić każdą skromną sukienkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*