Jak wyglądać młodo w każdym wieku?

Jak wyglądać młodo w każdym wieku?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przyczyn pojawiania się zmarszczek może być wiele. Najczęściej skóra traci swoją elastyczność w wyniku starzenia się organizmu. Istotne są także czynniki genetyczne oraz dieta i styl życia. Osoby narażone na stres, palące papierosy, czy źle się odżywiające, są bardziej narażone na działanie wolnych rodników. Te niekorzystne zmiany w obrębie twarzy można powstrzymać, a przynajmniej opóźnić w czasie, aby cieszyć się młodym i atrakcyjnym wyglądem przez długie lata.

Skuteczny sposób na pozbycie się zmarszczek

Za jędrność i gładkość cery w głównej mierze odpowiadają białka: elastyna i kolagen. Gdy ich produkcja spada, skóra traci swój młody wygląd. Zmarszczki mimiczne najczęściej pojawiają się w okolicach oczu i na czole. Są one dość płytkie, więc można się ich pozbyć poprzez wstrzyknięcie toksyny bot. Ta metoda, dostępna np. w salonie http://www.auriestetyka.pl/medycyna-estetyczna/bot/, polega na zastosowaniu preparatu w miejscach niedoskonałości. Tkanki mięśniowe przestają wówczas pracować i nie ulegają fałdowaniu, a efekty zabiegu można zauważyć już po kilku dniach. Aby skóra pozostawała gładka przez długi czas, kurację warto regularnie powtarzać, gdy rezultaty poprzedniej kuracji zaczynają zanikać.

Metoda ta jest polecana osobom, u których zmarszczki mimiczne stały się widoczne. Zabieg pomaga w zachowaniu atrakcyjnego wyglądu skóry twarzy i szyi, ponieważ procesy starzenia i wiotczenia cery stają się całkowicie niewidoczne. Dzięki zastrzykom z toksyną bot. można cieszyć się młodym wyglądem i gładką cerą przez długi czas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*