Jakie buty najlepiej sprawdzą się na weselu?

Jakie buty najlepiej sprawdzą się na weselu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiednich butów na wesele to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musimy podjąć przed tym ważnym dniem. Czeka nas kilkunastogodzinny maraton tańca i zabawy, który w większości spędzimy w ruchu. Wygodne obuwie to absolutna podstawa, dzięki której będziesz mogła spokojnie przetańczyć całą noc i cieszyć się tym szczególnym wydarzeniem.

Płaskie czy na obcasie?

Najbardziej podstawową bolączką w kwestii wyboru butów jest ich wysokość. Choć od miłośniczek szpilek możemy usłyszeć, że to najwygodniejsze buty na świecie, nie warto w to wierzyć całkowicie. Każda kobieta jest inna i należy  wybierać buty pod siebie. Dlatego jeśli sama nie chodzisz w szpilkach niczym w tenisówkach, lepiej z nich zrezygnuj. Jeśli jednak bardzo Ci na nich zależy, postaw na naukę chodzenia jeszcze kilka miesięcy przed ślubem.

Nieco bardziej stabilnym rozwiązaniem są buty na słupku lub koturny. Zapewniają one większą stabilność podczas chodzenia czy tańca, a jednocześnie dodają parę centymetrów, których być może nam brakuje. To świetne rozwiązanie pośrednie, dla panien młodych, które chcą zyskać na wzroście i jednocześnie poruszać się w miarę swobodnie i pewnie.

Trzecią opcją są buty płaskie. Ich największą zaletą jest zdecydowanie wygoda. W takim obuwiu przetańczymy najwięcej czasu i będziemy czuć się komfortowo przez cały wieczór. Jeśli jednak zależy Ci na wysokich butach, zawsze możesz postawić na dwie pary – w szpilkach czy koturnach spędzić sam ślub, z kolei podczas zabawy na weselu zmienić obuwie na takie z płaską podeszwą. Wyboru butów na ślub i wesele, niezależnie od preferowanej wysokości, możemy dokonać na stronie https://tymoteo.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_Obuwie-damskie_SLUBNE-345.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*