Jakie dekoracje się sprawdzą, przy aranżacji salonu?

Jakie dekoracje się sprawdzą, przy aranżacji salonu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy dekorujesz swój salon, łatwo jest dać się ponieść. Masz tak wiele opcji dla mebli, sztuki i akcesoriów, że kuszące jest, aby przejść za burtę. Ale jeśli chcesz, aby twój salon był przytulny, a nie zagracony, jest kilka sprawdzonych elementów wystroju, które zawsze będą działać.

Oświetlenie

Przede wszystkim, kiedy aranżujesz salon, nie zapominaj o oświetleniu! Jeśli słońce wpada przez okna po południu, rozważ dodanie lamp lub innych źródeł światła wokół pokoju. 

Dzieła sztuki

To może być wszystko, od obrazu na ścianie do rzeźby na półce. Chcesz coś, co wygląda ładnie, ale także komponuje się z resztą wystroju. W razie czego można sięgnąć po tańsze, ale równie dobre rozwiązanie jak puzzle artystyczne, które można samemu złożyć. Obraz jaki powstanie, może stać się wspaniałym dodatkiem w sam raz do salonu.

Poduszki dekoracyjne

Jeśli twoje meble są już pokryte poduszkami do rzucania, dodanie więcej nie zrobi wiele dobrego. Zamiast tego skup się na poduszkach, które są wyjątkowe i dodają zainteresowania do przestrzeni. Zastanów się, jakie kolory dobrze ze sobą współpracują i pomyśl, jak każda z nich będzie wyglądać, gdy zostanie umieszczona obok innych.

Świece

Świece są jednym z najbardziej popularnych sposobów dekorowania salonu, ponieważ są niedrogie i można je znaleźć wszędzie od dużych sklepów do sklepów specjalistycznych. Świece mogą być łatwym sposobem na dodanie ciepła i nastroju do salonu, ale wiążą się też z kilkoma kwestiami bezpieczeństwa. Świece nigdy nie powinny być pozostawione bez nadzoru lub w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych. Dodatkowo, należy zawsze trzymać świece z dala od wszystkiego co łatwopalne, jak zasłony czy meble.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*