Jakie elementy nakrycia stołu możemy wymienić?

Jakie elementy nakrycia stołu możemy wymienić?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ustawienia stołu są ważną częścią posiłku. Jest to również obszar, w którym wiele osób popełnia błędy. Jeśli organizujesz przyjęcie obiadowe, łatwo jest zapomnieć o ustawieniach stołu i skupić się na jedzeniu i napojach. Ale jeśli masz zamiar ustawić piękny stół, warto poświęcić czas, aby zrobić to dobrze.

Oto kilka rzeczy, które możesz wymienić:

Serwetki

Możesz kupić zwykłe białe serwetki w każdym sklepie, lub możesz pójść na coś bardziej kolorowego lub dekoracyjnego. Niektórzy ludzie używają serwetek z tkaniny, ale szybko się marszczą, jeśli nie są wcześniej wyprasowane. Trzeba je też prać po każdym użyciu.

Talerze

Większość ludzi używa jednorazowych talerzy, gdy organizuje przyjęcie obiadowe, ale nie są one zbyt ekscytujące lub atrakcyjne. Możesz kupić eleganckie talerze, które są przeznaczone na specjalne okazje w każdym domu towarowym lub sklepie internetowym

Szklanki

Łatwo jest złapać cokolwiek szklane naczynia zdarza się być w szafce, gdy masz gości nad, ale szkło nie musi być nudne. Istnieje wiele opcji dostępnych dla małych kieliszków (jak kieliszki do wina), jak również dużych (jak miski do ponczu).

Ceraty

Cerata to rodzaj wodoodpornego materiału wielokrotnego użytku, który może być używany do różnych rzeczy. Jest często używany jako obrus, ponieważ nie wchłania plam ani zapachów jak serwetki, a po zabrudzeniu można go łatwo wrzucić do pralki. Ceraty można znaleźć w większości domów towarowych lub w Internecie.

Obrączki na serwetki

Te małe metalowe pierścienie utrzymują serwetki w miejscu, co sprawia, że wyglądają o wiele bardziej elegancko niż po prostu złożenie serwetki i położenie jej na talerzu. Można je znaleźć w większości domów towarowych lub online. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*