Jakie suknie są odpowiednie na bal?

Bal to wielka sprawa. To noc, na którą czekałaś cały rok. Ale co założyć?

Jest tak wiele opcji, od klasycznych po modne. Będziesz chciał wybrać coś, co sprawia, że czujesz się komfortowo i pewnie, ale także coś, co pokazuje swoją osobowość.

Oto kilka pomysłów na suknie balowe dla każdego typu dziewczyny:

Klasyczne sukienki na studniówkę

Klasyczna sukienka na bal jest ponadczasowa, więc nie wyjdzie z mody w ciągu kilku lat. Te style mają również tendencję do bycia bardziej dopasowanymi niż modne style, co oznacza, że możesz je nosić ponownie na inne specjalne okazje.

Suknie balowe

Jest to klasyczny styl sukni. Jest elegancki, z dopasowanym gorsecie i pełnej spódnicy. Możesz wybierać spośród różnych długości, choć większość jest między długością do kolan a długością podłogi. Niektóre suknie balowe mają rękawy lub rękawy cap; inne nie.

Sukienka maxi

Długa sukienka maxi to kolejna ponadczasowa opcja, która nigdy nie wyjdzie z mody. Ten styl działa na wiele typów ciała, ponieważ będzie omijać wszelkie obszary, w których jesteś niepewna i przyniesie uwagę do swoich najlepszych cech – jak nogi, jeśli je masz. Sukienki maxi mogą mieć dowolną długość, ale najbardziej popularne są długośći do kolan. Dzięki temu możesz pokazać nogi, nie będąc przy tym zbyt odkrywczą. Możesz również spróbować dłuższej sukienki maxi na specjalne okazje, takie jak bal lub wesele.

Tiulowe suknie balowe

Dla klasycznego wyglądu z zaktualizowanym twistem, spróbuj tiulowej sukni balowej z koronkowymi akcentami lub beadingiem wzdłuż linii talii. Ten styl jest piękny dla każdego kształtu ciała, ponieważ pozwala twoim krągłościom błyszczeć bez dodawania zbyt wiele w takich miejscach jak biodra czy uda. Łatwo ją też uzupełnić – dodaj błyszczące buty lub naszyjnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − czternaście =