Nie tylko zaproszenia, czyli co jest ważne przy organizowaniu wesela

Nie tylko zaproszenia, czyli co jest ważne przy organizowaniu wesela
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda mała dziewczynka marzy o ślubie jak z bajki, pięknej białej sukni, tysiącu kwiatów i księciu czekającym na nią z uśmiechem i miłością w oczach. Każdy chłopiec pragnie znaleźć wybrankę swojego serca, spełnić jej marzenia i uczynić ten dzień wyjątkowym w ich wspomnieniach. By jednak wszystko poszło zgodnie z planem, ważna jest cała gama detali – wystarczy jeden niedopatrzony szczegół i nasz sen o idealnym dniu może prysnąć.

By było perfekcyjnie

Dzięki dobrej organizacji, zaplanowanie ślubu i wesela tak, by był spełnieniem naszych marzeń jest możliwe. Warto jednak pamiętać, że samo zaproszenie gości to nie wszystko. Trzeba także pomyśleć o sali, cateringu, wystroju, obsłudze gości, zespole, własnych strojach i wielu innych drobnostkach, które przy pierwszych myślach o planowaniu wcale nie przychodzą nam do głowy. W zadaniu tym mogą nam pomóc specjalne listy z rzeczami do zrobienia w związku z planowaniem wesela lub profesjonalny doradca i organizator całego przedsięwzięcia.

Nie jest to zadanie łatwe – trzeba zarezerwować salę, wybrać catering, zespół, stworzyć plany stołów weselnych (można je zamówić np. na https://akatja.pl/165-plany-stolow-weselnych), zatrudnić obsługę i zaplanować cały przebieg dnia. A to dopiero początek. Samo wybranie dekoracji jest nie lada wyzwaniem – biel czy beż, gołębie, kwiaty, a może minimalizm. Możliwości i dodatków jest bardzo dużo, a my często nie wiemy na co się zdecydować.

Na pewno warto zwrócić uwagę na naklejki na dywan ślubny – jest to stosunkowo młoda moda dekoracji, ale sprawdza się w każdym przypadku. Napis, wybór czcionki, docelowy wygląd zależy tylko od nas, a dzięki temu dodamy jeszcze jeden akcent podkreślający, że jest to nasz dzień. Bez względu na to, czy marzy nam się tradycyjne wesele, czy może coś nowoczesnego lub pełnego przepychu naklejki zawsze dopasują się do naszych wizji. Dzięki swojej uniwersalności dopełnią to, co będziemy pamiętać przez resztę naszych dni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Anita 05.04.2019

    Nidy nie słyszałam, o czymś takim jak naklejki na dywan ślubny:) Fajnie wyglądają chyba się skusze i zaskoczę moich gości:)