Skoki tandemowe – czy to bezpieczne?

Skoki tandemowe – czy to bezpieczne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skoki tandemowe to rodzaj skoków spadochronowych, które wykonuje się z instruktorem. Jest to najbezpieczniejszy sposób nauki skydivingu, a także najlepszy sposób dla nowych skydiverów, aby uzyskać pierwszy smak tego, jak to jest wewnątrz samolotu.

Skoki w tandemie to świetny sposób na przeżycie emocji związanych ze skokami spadochronowymi bez konieczności uczenia się, jak samodzielnie zaciągnąć linę spadochronową.

Na czym one polegają?

Mistrz tandemu będzie miał na sobie spadochron i będzie połączony z Tobą za pomocą uprzęży z liną, która biegnie od jego uprzęży do Twojej. Twoja uprząż będzie miała również uchwyt, abyś mógł sterować sobą podczas swobodnego spadania. Mistrz tandemu powie Ci kiedy wyciągnąć główny spadochron i kiedy wypuścić rezerwę.

Wszyscy tandemowi mistrzowie są wyszkolonymi profesjonalistami, którzy przechodzą rygorystyczne kursy szkoleniowe, zanim zostaną dopuszczeni do pierwszego skoku. Jednakże, nawet po całym tym szkoleniu, nadal istnieje ryzyko związane z każdą działalnością na dużej wysokości, taką jak skoki spadochronowe.

Czy jest to bezpieczne?

Skoki tandemowe Wrocław to najbezpieczniejszy sposób na wyskoczenie z samolotu. To nie tylko bezpieczniejsze niż samodzielny skok, to bezpieczniejsze niż siedzenie na kanapie! Skoki w tandemie są wykonywane z profesjonalnym tandem masterem, który ma na swoim koncie ponad 200 skoków. Poza tym, że jest bezpieczniejsze, skoki w tandemie dają więcej radości! To świetny sposób na rozpoczęcie kariery spadochronowej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*