Fryzura dla twarzy okrągłej – jaka pasuje?

Fryzura dla twarzy okrągłej – jaka pasuje?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele sposobów, aby ułożyć włosy i sprawić, że będą wyglądać pięknie. Wiele z nas ma okrągły kształt twarzy i chcemy znaleźć fryzury, które najlepiej pasują do naszego kształtu twarzy. W sieci można znaleźć wiele informacji na temat fryzur dla okrągłych twarzy, ale nie wszystkie z nich są dokładne.

Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednią fryzurę dla swojego kształtu twarzy:

Nie ścinaj włosów na krótko

Jeśli masz okrągłą twarz, nie ścinaj włosów na krótko. Ponieważ jeśli to zrobisz, sprawi to, że Twoja twarz będzie wydawać się szersza niż to, co już jest. Unikaj również posiadania grzywki, ponieważ podkreśli ona szerokość Twojego czoła i sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądała na jeszcze szerszą.

Wypróbuj fryzurę bob

Możesz spróbować fryzury bob, ale upewnij się, że nie jest zbyt krótki lub zbyt długi, ponieważ to również sprawi, że twoja twarz będzie wydawać się szersza niż w rzeczywistości. Jeśli chcesz nosić tę fryzurę, upewnij się, że wybierzesz coś pomiędzy długimi a krótkimi włosami, które będą idealnie pasować zarówno do twarzy o okrągłym kształcie, jak i do twarzy owalnej!

Unikaj grzywki z boku

Powinnaś również unikać noszenia grzywki z boku, ponieważ będzie ona jedynie podkreślać szerokość Twojego czoła, sprawiając, że będzie ono wyglądało na jeszcze większe niż to, które już jest! Najlepiej będzie, jeśli utrzymasz grzywkę w dół, a jeszcze lepiej wypróbuj grzywkę z warstwami!

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, to fryzjer Poznań, jest miastem, w którym tego dokonasz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*