Jak działa automatyczna suszarka do rąk?

Jak działa automatyczna suszarka do rąk?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak działa?

Automatyczne suszarki do rąk wykorzystują do suszenia rąk gorące powietrze. Gorące powietrze jest wytwarzane przez element grzewczy o konstrukcji podobnej do piekarnika elektrycznego. Powietrze jest podgrzewane do temperatury 60-66 Celsjusza. Gorące powietrze jest wytwarzane przez element grzewczy o konstrukcji podobnej do piekarnika elektrycznego.

Suszarka do rąk wydmuchuje powietrze przez wentylator, które następnie krąży w rurze i trafia do pomieszczenia. Czujnik wewnątrz suszarki do rąk wykrywa, że ktoś włożył ręce pod dyszę, a następnie wdmuchuje przez nią powietrze przez około 15 sekund.

Ogrzane powietrze odparowuje wodę z dłoni i palców i szybko je osusza. Zazwyczaj można regulować ilość powietrza, które ma być wydmuchiwane na ręce, naciskając przyciski na panelu sterowania suszarki do rąk.

Idealne do miejsc publicznych

Ponieważ nie wymagają użycia ręczników, automatyczne suszarki do rąk są idealne do toalet publicznych, gdzie ludzie nie mają dostępu do ręczników papierowych lub innych rodzajów jednorazowych materiałów do suszenia rąk. Pozwalają zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zużywają mniej energii niż ręczniki papierowe – dodatkowo nie trzeba ich wyrzucać po każdym użyciu i wymieniać na nowe.

Jeśli szukasz odpowiednich rozwiązań, to odwiedź witrynę: https://www.impeco.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*