Jak ogrodzić teren, przeznaczony do organizacji wydarzenia?

Jak ogrodzić teren, przeznaczony do organizacji wydarzenia?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja wydarzeń różnego rodzaju, które mogą zgromadzić kilka tysięcy i więcej widzów, musi być przeprowadzona według wymaganych zasad bezpieczeństwa. Należy zgłosić tak zwaną imprezę masową, zadbać o dobrą ochronę, a przede wszystkim odpowiednio wygrodzić teren. Jest to niezmiernie ważne wtedy, gdy wstęp jest płatny i chcemy mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi na teren imprezy. Sprawdzamy co można wykorzystać do powyższego celu.

Montujemy ogrodzenie

Poprzez wygrodzenie terenu nie należy oczywiście rozumieć stawiania zasiek, ani instalacji płotu na stałe. Może to być rozwiązanie tymczasowe, jednak musi być solidne i trwałe. Do tworzenia tego typu instalacji przydadzą nam się zwyczajne płotki i barierki, które można zakupić w wielu miejscach. Jeśli jednak imprezy organizujemy rzadko i tego typu sprzęt później nam się nie przyda, to warto zainwestować w wynajem ogrodzenia tymczasowego. Dzięki temu nie będziemy musieli się później zastanawiać co zrobić z niepotrzebnymi barierkami, ani szukać miejsca na ich przechowywanie.

Co można wykorzystać?

Na ogrodzenie tymczasowe można użyć wielu różnych materiałów. Dobrze sprawdzają się tutaj rozwiązania, które można znaleźć w branży drogowej, stosowane podczas remontów ulic. Mogą to być plastikowe barierki ochronne, np. tego typu https://easyfence.pl/produkt-kategorie/barierki-ochronne-drogowe/plastikowe/. Ważne, by można było łączyć je ze sobą oraz obciążyć, uniemożliwiając w ten sposób łatwe przewrócenie przez ludzi. Tak wykonane ogrodzenie będzie spełniać wszystkie niezbędne wymagania prawne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*