Jak poprawić komfort pracy w gabinetach lekarskich?

Jak poprawić komfort pracy w gabinetach lekarskich?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W kontekście szpitali czy placówek medycznych wiele mówi się o komforcie pacjentów, ale już mniej o samych lekarzach. Oni również powinni mieć luksusowe warunki do wykonywania swojej pracy. Jak można poprawić komfort lekarzy w swoich gabinetach? 

Stanowisko przy biurku 

Podstawą jest odpowiednio duże biurko i wygodne krzesło, gdzie lekarz spędza większość swojego czasu. Na blacie powinno znajdować się mnóstwo miejsca, a pod nim przydatne bywają dodatkowe szafki na klucz. Krzesło powinno posiadać kółka, dzięki czemu łatwiej będzie przemieszczać się po różnych punktach gabinetu. Współczesna praca lekarza wymaga dostępu do nowoczesnego komputera. Powinno się na nim znajdować profesjonalne oprogramowanie, które można zakupić na stronie https://medyc.pl/. Dzięki niemu praca stanie się dużo prostsza, a lekarz nie będzie musiał wielu rzeczy wypisać ręcznie. 

Miejsce do przechowywania sprzętu  

Ważną rolę w gabinetach pełni też jest przestronność. Sprzęt medyczny powinien być dokładnie uporządkowany w licznych szafkach i regałach. Musi wręcz istnieć specjalne miejsce na obandażowanie czy plastry, które przydają się w nagłych i niespodziewanych przypadkach. Lekarz powinien posiadać również specjalną kozetkę dla pacjenta, a dodatkowo przechylane albo obracające się krzesło. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*