Jak stworzyć nowoczesną i funkcjonalną łazienkę?

Jak stworzyć nowoczesną i funkcjonalną łazienkę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mimo tego, że w łazience nie spędzamy zbyt dużo czasu, jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tutaj mieszkańcy myją się, biorą prysznic, myją zęby. Często pełni również funkcję studia wizażu, pralni i toalety. Jak powinna być zaaranżowana by była nowoczesna i zarazem funkcjonalna?

Aranżacja i wygląd łazienki w domu

Nowoczesne łazienki charakteryzują się przestrzenią i dostępem do światła. Często jest to jednak niewielkie pomieszczenie bez okna, które trudno zagospodarować. Warto o pomoc w urządzeniu łazienki zwrócić się do specjalistów. Znajdziemy takich między innymi pod adresem http://projekt-remont.waw.pl/oferta/remonty-wykonczenia-lazienek/.

Z powodu małych rozmiarów łazienki, jasne kolory wykorzystane w aranżacji mają ogromne znaczenie. Dlatego zaleca się używanie białej armatury oraz kafelków w jasnych kolorach. Bardzo modne i efektowne są płytki imitujące drewno. Przy okazji sprawiają, że łazienka staje się miejscem bardziej przytulnym. Jeżeli chodzi o armaturę, uniwersalnym rozwiązaniem jest wanna do zabudowy. Takie rozwiązanie pozwala na zaaranżowanie półek na kosmetyki oraz montaż parawanu umożliwiającego branie prysznica. Bardzo ważny jest również wybór odpowiedniej umywalki i szafek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*