Jak uchronić zawartość koperty przed kradzieżą?

Jak uchronić zawartość koperty przed kradzieżą?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zwykłe koperty nie są w pełni bezpieczne. Można mieć dostęp do informacji w nich zawartych bez widocznego uszkodzenia papieru. A o oszustwo łatwo. Może ono przybrać wiele form.

Na szczęście można zabezpieczyć zawartość przesyłki używając koperty bezpiecznej. To bardzo łatwe i tanie rozwiązanie.

Czym są koperty bezpieczne?

Ten rodzaj opakowania ma bardzo dużo zalet. Koperta bezpieczna jest to rodzaj paczuszki, której nie da się otworzyć bez widocznego jej uszkodzenia (i jej zabezpieczeń). Gdy otworzymy papier raz, to nie ma już możliwości powtórnego jego zamknięcia. Zawiera ona również miejsce na wpisanie zawartości oraz adresata.

Jakie przedmioty można przewozić w kopertach bezpiecznych?

Za pomocą koperty bezpiecznej, zwanej także kopertą depozytową możemy przewozić cenną oraz drogą biżuterię, ważne dokument jak i po prostu gotówkę. Często zaopatrują się w nie sprzedawcy w sklepach internetowych. Ułatwiają oni tym samym pracę kurierom, ponieważ dzięki perforacji umożliwione jest szybkie oderwanie przewozowego odcinka. Bezpieczne koperty mają także miejsce na podpis odbiorcy. Chronią one nie tylko przed kradzieżą ich zawartości, ale także dają pełną dyskrecję dotyczącą tego, co znajduje się w środku.

Koperty bezpieczne i właściciele sklepów internetowych

Koperty depozytowe dają pełną dyskrecję również jeśli chodzi o informacje, które zostają na niej pozostawione. Dzięki nim można ukryć wrażliwe dane przed niepożądanymi osobami, takie jak na przykład numer ubezpieczenia społecznego, data urodzenia, informacja o numerze prawa jazdy czy rachunek bankowy.

Bardzo duży wybór kopert bezpiecznych znajdziemy na stronie internetowej: https://www.plombysklep.pl/koperty-bezpieczne-c-4.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*