Jakie maski chronią przed smogiem?

Jakie maski chronią przed smogiem?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W trosce o zdrowie noszenie maseczek antysmogowych jest niezwykle ważne. Maski poprzez specjalne filtry chronią nasz organizm przed wdychaniem smogu, którego poprzez zanieczyszczenie miast jest ogromna ilość. W czasie sezonu grypowego dodatkowo chronimy nasz organizm przed ryzykiem infekcji, co w dobie dzisiejszych problemów wywołanych koronawirusem zachęca do zaopatrzenia w dodatkową ochronę. Nowoczesna technologia pozwala na zaopatrzenie się w maskę która zagwarantuje nam pełny komfort oddychania gwarantując przy tym szczelność, elastyczność i dopasowanie do twarzy.

Jaką maseczkę wybrać?  

 Na rynku jest wielkie zaplecze producentów masek, jednakże nie wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty, co za tym idzie, nie są bezpieczne.  Najlepiej wybierać taką, która została wykonana z neoprenu  i co istotne – wyposażona jest w specjalny filtr dedykowany dla osób wrażliwych i podatnych na alergie.  W takim wariancie jest ona świetną ochroną przed pyłem i innego rodzaju zanieszyczczeniami, na które codziennie można natrafić zwłaszcza w większych miastach.

Dobre jakości maski maskę antysmogową broyx można nabyć bez wychodzenia z domu poprzez stronę internetową https://maskibroyx.pl/. Dostępne są tam produkty o wielu kolorach i w różnych rozmiarach (M-L).  Pamiętajmy, że ten mały dodatek może w perspektywie przynieść nam wiele korzyści, jeżeli będziemy często wymieniali filtry oraz czyścili samą maseczkę najlepiej po każdym powrocie do domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*