Jakie są koszta wynajmu hali bankietowej?

Jakie są koszta wynajmu hali bankietowej?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mobilne hale bankietowe to obiekty, które z roku na rok zyskują na popularności. Znakomicie nadają się bowiem na organizację zarówno wesel, jak i innych eventów odbywających się w plenerze. Mogą również z powodzeniem pełnić rolę pawilonów handlowych i targowych oraz sal konferencyjnych. Funkcjonalne i wytrzymałe konstrukcje tego rodzaju można zamówić na  https://www.hale-wynajem.pl/

W pełni opłacalna inwestycja 

Hale bankietowe wyróżniają się dosyć lekką konstrukcją (całość osadzona przeważnie na aluminiowych profilach), dzięki czemu możliwy jest ich szybki montaż i bezproblemowe przetransportowanie w dowolne miejsce. Jednocześnie są wystarczająco stabilne i wytrzymałe – gwarantują zatem bezpieczeństwo znajdującym się wewnątrz osobom. W takim obiekcie można urządzać wszelkiego rodzaju przyjęcia i imprezy na świeżym powietrzu.

Na rynku znajdziemy modele zróżnicowane pod względem rozmiaru (długość nawet do 70 m, a szerokość do 30 m), rodzaju zastosowanego pokrycia dachowego i poszycia ścian bocznych, a także ilości dodatkowych elementów wyposażenia (krzesła, stoły, żyrandole, podłoga, dekoracje sufitowe itp.). Od wymienionych parametrów w dużej mierze zależy koszt wynajmu takiego obiektu. W przypadku wypożyczenia na maksymalnie kilka dni (event jednorazowy, np. wesele) zapłacimy między 400 a 1000 zł. Z kolei w sytuacji, gdy interesuje nas użytkowanie przez dłużysz czas, musimy się liczyć z wydatkiem na poziomie 6-10 tysięcy miesięcznie – oczywiście w zależności od wielkości i funkcjonalności hali.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*