Jakie są rodzaje folii do przyciemniania szyb samochodowych?

Jakie są rodzaje folii do przyciemniania szyb samochodowych?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie na rynku istnieje wiele różnych rodzajów folii do przyciemniania szyb samochodowych.

Folia jednokierunkowa 

Jest to najczęstszy rodzaj przyciemniania szyb i jest stosowany w celu zapewnienia prywatności. Przepuszcza ona światło z zewnątrz i odbija je z powrotem na zewnątrz, utrudniając osobom z zewnątrz zobaczenie wnętrza pojazdu.

Folia dwukierunkowa 

Jest ona również znana jako folia „prywatności” lub „szkło prywatności”. Ma ona podwójny efekt odbijania światła, w zależności od kąta, pod jakim się na nią patrzy. Z zewnątrz wygląda jak zwykłe szkło, ale od wewnątrz daje efekt lustrzany, który utrudnia osobom z zewnątrz zobaczenie, co robisz wewnątrz pojazdu.

Folia przeciwsłoneczna

Ten rodzaj przyciemniania szyb ma na celu zmniejszenie nagrzewania się wnętrza samochodu poprzez odbijanie promieni słonecznych od jego powierzchni. Rezultatem jest niższa temperatura wewnątrz pojazdu podczas gorących miesięcy i niższe koszty paliwa, ponieważ system klimatyzacji pojazdu będzie zużywał mniej energii.

Jeśli jesteś zainteresowany oklejeniem swojego samochodu to koniecznie odwiedź witrynę internetową: https://foliggo.com/oferta/folie-samochodowe/ i poznaj szczegóły.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*