Masz szkło hartowane? Zainwestuj też w etui

Masz szkło hartowane? Zainwestuj też w etui
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozbite szkło wyświetlacza to problem, z którym boryka się każdy użytkownik nowoczesnych telefonów. Niektóre firmy umożliwiają wykupienie specjalnego ubezpieczenia, co pozwoli sfinansować wymianę wyświetlacza z polisy. Możemy jednak zabezpieczyć się sami. Przykładem jest szkło hartowane i etui.

Duże wyświetlacze usprawniają nam codzienne funkcjonowanie z wykorzystaniem telefonu, który niejednokrotnie pełni rolę naszego mini biura. Bieżący dostęp do maila, portali społecznościowych czy aplikacji bankowych jest podstawą. Korzystamy z telefonu praktycznie wszędzie. Czasami niestety wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon po upadku stracił wyświetlacz.

Szkło i etui

Najważniejsze jest zapobieganie, a nie leczenie. Trzeba więc wyposażyć nasz telefon w szkło hartowane, które zabezpieczy wyświetlacz przed zniszczeniem. Jest to rozwiązanie standardowe, niektórzy producenci dostarczają wraz z nowym urządzeniem gotowe szkło do samodzielnego umieszczenia na wyświetlaczu. Czasami jednak, szczególnie przy intensywnym korzystaniu ze smartfonu, musimy poszukać dodatkowego zabezpieczenia. Najlepszym rozwiązaniem jest nabycie etui.

Kupując nowy aparat powinniśmy od razu dobrać do niego odpowiednie akcesoria np. etui na telefon Microsoft nie jest wielkim wydatkiem, a skutecznie uchroni urządzenie przed zniszczeniem. Dodatkowe kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych umożliwi bezpieczne korzystanie z telefonu praktycznie w każdych warunkach.

Należy pamiętać, że etui zabezpieczy nie tylko wyświetlacz, ale cały smartfon. Różnorodność form, wzorów pozwala dobrać je do konkretnego modelu, a rynek nadąża za producentami. Zyskujące ostatnio na popularności smartfony Xiaomi również można już wyposażyć w ładne, funkcjonalne etui dostępne na https://funnycase.pl/produkty/19-xiaomi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*