Najlepsze zapachy dla eleganckich kobiet

Najlepsze zapachy dla eleganckich kobiet
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakich perfum używa elegancka kobieta? Jest to zdecydowanie pytanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od indywidualnego gustu, a te jak wiadomo, bywają różne. Różne również bywa rozumienie elegancji. Można jednak pokusić się o wskazanie ogólnych wytycznych. Robiąc to, możemy się oprzeć na pewnych uniwersalnych kryteriach. 

Tradycyjnie czy nowocześnie?

W internecie roi się od różnego rodzaju rankingów perfum damskich. Niektóre z nich opierają się na subiektywnych wskazaniach ich twórców. Większość powstaje na podstawie wyborów konsumenckich pewnych grup kobiet. W rankingach tych przewijają się różne, mniej lub bardziej znane marki. Najczęściej są to jednak: Chloe, Chanel, Yves Saint Laurent, Versace, Dior, Giorgio Armani, Calvin Klein, Kenzo, Lancome. Jak widać, dominują marki znane, kojarzące się właśnie z elegancją. Szukając zapachu dla eleganckiej kobiety według „tradycyjnego” klucza, będziemy wybierali prawdopodobnie spośród powyższych firm. Na szczególną uwagę zasługują tu perfumy Chanel, jako te powtarzające się w rankingach najczęściej. W ogólnym postrzeganiu jest to również marka zdecydowanie najbardziej kobieca. 

Możemy również pójść „pod prąd” tradycyjnych kryteriów i poszukać zapachu mniej znanego producenta. W takim przypadku warto zainteresować się zapachami świeżymi, nowoczesnymi. Wybór firm oferujących takowe, przy zachowaniu wysokiej jakości i trwałości, jest całkiem spory. Wydaje się, że w takim przypadku warto zwrócić szczególną uwagę na perfumy Mexx. Marka ta bowiem słynie ze świeżych zapachów, wysokiej jakości oraz umiarkowanych cen.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*