Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o długich, podkręconych i gęstych rzęsach, niestety nie każda otrzymała taki spadek genetyczny i wrażenie powłóczystego spojrzenia przypada niewielkiemu procentowi pań. Istnieje jednak cała gama przydatnych sposobów, które pozwalają wspomóc naturę i przedłużyć nasze rzęsy. Salony kosmetyczne oferują szeroki zakres metod przedłużania oraz stylizacji rzęs, a także kursów, które pozwalają dokładnie te techniki opanować, takim przykładem oferty szkoleniowej jest poniższy link: https://stylstudio.eu/kurs-przedluzania-rzes-metoda-1-1-oraz-2d-8d/. Wracając jednak do efektów, poznajmy najpopularniejsze zabiegi, pozwalające skutecznie przedłużyć rzęsy.

Piękne, długie, pociągające

Po pierwsze jest to przedłużanie rzęs metodą 1 do 1, które polega na doklejaniu pojedynczej rzęsy syntetycznej (wykonanej z włókna poliestrowego) lub naturalnej (pochodzącej z sierści norki syberyjskiej) do dorosłej rzęsy klientki, a potem kolejnych. Ze względu na systematyczne wypadanie rzęs, zabieg powinien być powtarzany mniej więcej co 3 lub 4 tygodnie.

 

  • Metoda 2D polega na przyklejaniu dwóch rzęs sztucznych do jednej prawdziwej. Powtarzanie zabiegu odbywa się mniej więcej w tym samym czasie, co w poprzednio opisanej metodzie.
  • Metoda 3D gwarantuje najbardziej efektowne wrażenie, ponieważ do jednej rzęsy doklejane są aż trzy pochodzące z futra norki. Dochodzi tutaj do największego obciążenia naturalnych rzęs, choć zabieg powtarzany jest również średnio co 3- 4 tygodnie.
  • Metoda mieszana łączy w sobie wszystkie trzy poprzednie, z tym że stylistka ocenia, w jaki sposób doklejać należy sztuczne elementy w zależności od stanu naturalnej rzęsy. Ostatnia z metod, czyli Blink & Go to ekspresowe przedłużanie, trwające zaledwie pół godziny. Jego trwałość wynosi zaledwie 2 tygodnie.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*