Nowoczesna kuchnia z jadalnią – sprawdzone pomysły na aranżację

Nowoczesna kuchnia z jadalnią – sprawdzone pomysły na aranżację
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy można urządzić nowoczesną kuchnię z jadalnią w taki sposób, by robiła ona wrażenie na praktycznie każdym? Jak podpowiadają dekoratorzy wnętrz – absolutnie tak. Trzeba tylko wybrać odpowiedni zestaw mebli, który będzie pasował do wystroju pozostałej części pomieszczenia. Zgadzać musi się kolor oraz sam fason. Można też wykorzystać pewne nowoczesne rozwiązania, na przykład zakupić hokery zamiast standardowych krzeseł. Od razu doda to pewnej niekonwencjonalności pomieszczeniu i nikt nie przejdzie wokół takiego rozwiązania obojętnie.

Oryginalnie i niekonwencjonalnie

Chcąc zaaranżować pomieszczenie w sposób budzący zachwyt u każdego, kto je zobaczy, zastosujmy rozwiązanie oryginalne. Może to być na przykład wykorzystanie nietypowego koloru mebli, fantazyjnych wzorów, lub niekonwencjonalnych mebli, takich jak choćby wspomniane wcześniej hokery. Zastępują one tradycyjne krzesła i mogą być nam znane z barów lub pubów. Oczywiście wersję domową bez problemu dopasujemy tak, by wpasowała się w ogólny styl jadalni i kuchni. Przykłady oryginalnych mebli można sprawdzić na https://meblerajo.pl/stoly-i-krzesla,c18.html.

Skromnie, ale ze smakiem

Jeżeli natomiast lubimy wnętrza bardziej stonowane, jednak absolutnie nie nudne, to wykorzystajmy przede wszystkim jednolity kolor. Jednocześnie możemy zagrać oryginalnymi wzorami np. na szafkach kuchennych czy blatach. Dzięki temu uzyskamy przytulny, domowy styl, mający jednak swoisty „pazur”. Spory wybór nowoczesnych mebli kuchennych, wśród których znajdziemy wszystko co nam potrzeba, znajduje się na https://meblerajo.pl/meble-kuchenne,c9.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*