Plusy mieszkania w Szczecinie

Plusy mieszkania w Szczecinie
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ma co ukrywać, iż Szczecin położony jest w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Bliskość zachodniej granicy oraz dostęp do morza czynią z niego jedno z obecnie najbardziej interesujących miejsc Polski. I mimo tego, iż pod względem rozbudowania nie można go porównywać do Warszawy, Krakowa czy Wrocławia to posiada w sobie ogrom innych zalet. A także regularnie i efektywnie rozwija się od paru lat, stawiając na nowoczesne biurowce oraz osiedla na obrzeżach. Dzięki temu jest miastem przyjaznym nie tylko dla pracowników, deweloperów czy właścicieli firm, ale i rodzin z dziećmi.

Mieszkanie w Szczecinie – jakie są korzyści?

Według najnowszych raportów Szczecin niezmiernie dobrze radzi sobie w zarządzaniu finansami miasta, do tego wymieniany jest jako wzór do naśladowania pod względem czerpania z dotacji unijnych. Temu działaniu też zawdzięcza swój widoczny rozrost, rozwój oraz większe zainteresowanie turystyczne na przestrzeni ostatnich lat. Sama jakość życia, zarówno starych, jak i nowych mieszkańców również progresywnie wzrasta. Wystarczy tylko popatrzeć na domy na sprzedaż Gumieńce, czyli jedną z najlepiej rozwijających się dzielnic Szczecina – dostępne oferty mieszkaniowe pokazują kilkupokojowe mieszkania oraz większe posiadłości. Jednak zauważalne jest to, iż większość z nich mieści się na nowych lub dopiero co wybudowanych osiedlach.

Nie należy zapominać też o innych dzielnicach Szczecina, cechujących się innymi wyznacznikami. Znaleźć możemy reprezentantów z większą ilością zielonych terenów, te położone pośród bardziej zróżnicowanej infrastruktury czy bardziej spokojne jak Bezrzecze. Oferty zamieszkania w tej części miasta znajdziecie m.in. na: https://elite.nieruchomosci.pl/domy/bezrzecze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*