Pomysłowe dodatki, wyposażenie i akcesoria, które można włączyć do wystroju kuchni

Pomysłowe dodatki, wyposażenie i akcesoria, które można włączyć do wystroju kuchni
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzając kuchnię warto pomyśleć nie tylko o jej praktycznej i funkcjonalnej stronie. Zawsze trzeba dodać do niej elementy, które stworzą nasz własny styl, ale też będą modnie wyglądać. Na szczęście jest wiele dodatków, które mogą być jednocześnie ładne i stylowe. Już samo zrobienie wyspy na środku kuchni, może być jednocześnie świetnym pomysłem na aranżację, ale i sprawi, że będzie więcej miejsca roboczego i schowków. Co jeszcze warto dodać?

Wyspa zamiast stołu

Wspomniana wyspa na środku kuchni może z jednej strony służyć jako blat roboczy. Często montowane są w niej sprzęty AGD, jak kuchenka albo zlewozmywak. Można jednak ją potraktować jako bufet śniadaniowy. Większość osób je śniadanie na szybko, a więc takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Do bufetu można dostawić hokery, które są praktycznym siedziskiem, ale też wyglądają bardzo nowocześnie. Hokery zajmują też mniej miejsca niż tradycyjne krzesła i można je schować nawet pod blatem, gdy nie są zajmowane.

Porządek na blacie

Bardzo ważne jest też to, jak trzymamy produkty na blatach. Pozostawione na nich rzeczy są bardzo dobrze widoczne, a więc dobrym pomysłem będzie skorzystanie z ozdobnych pojemników czy misek, aby nie tylko je uporządkować, ale też dodać blatom nieco dekoracji. Pojemniki na makaron, przyprawy, a nawet herbatę i kawę mogą jednocześnie zapewniać nam porządek na szafkach, ale i ładnie podkreślać wystrój całego wnętrza. Wybór jest naprawdę ogromny, a więc można znaleźć różne kolory, ozdobne wzory, style czy po prostu wielkości pojemników, aby ustawić je gustownie i zawsze mieć pod ręką potrzebne rzeczy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*