Rodzaje czapek, które zawsze są praktyczne

Rodzaje czapek, które zawsze są praktyczne
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimą najbardziej liczy się wygoda oraz komfort termiczny. Pod tym kątem wybierane są stroje i dodatki, także czapki. W najchłodniejsze i najciemniejsze miesiące roku warto jednak zdecydować się nie tylko na modele funkcjonalne, ale także sięgać po ciekawe, poprawiające nastrój projekty.

Czapki beanie i z pomponem

Te dwie kategorie czapek należą do niekwestionowanych faworytów polskich konsumentów. Modele z pomponem wybierane są nie tylko przez dzieci, ale również odważniejszych dorosłych. Pokazują oni w ten sposób bardziej optymistyczne nastawienie do codzienności. Zwłaszcza zimą taki humor bardzo się przydaje. Beanie czapki pasują do różnych kurtek oraz płaszczy, więc na pewno będą uniwersalnym dodatkiem. Natomiast te z pomponem trzeba już dobierać z większym umiarem. Z powodzeniem uzupełnią sportową kurtkę.

Białe nakrycie głowy

W przeciwieństwie do białych kozaków, które wciąż określane są jako dosyć kiczowate, czapki w tym kolorze cieszą się uznaniem. I choć mogłoby się wydawać, że zlewają się z wszech otaczającą bielą śniegu, to jednak tak nie jest. Czapki białe są bardzo eleganckie, kojarzą się ze świąteczną atmosferą i radością.

Poza tym w ostatnich latach polskie zimy nie rozpieszczają jakąś szczególnie dużą ilością śniegu. Wręcz przeciwnie, panuje w ich trakcie raczej posępna plucha, więc przygnębiającą atmosferę niech przełamią przynajmniej białe czapki. To praktyczne nakrycie głowy, pasujące do większości modeli zimowej odzieży. Na ogół występują one w stonowanej kolorystyce, więc biała czapka będzie jak znalazł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*