Jaką biżuterię założyć na ślub cywilny?

Jaką biżuterię założyć na ślub cywilny?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które wspomina się potem latami. Nic więc dziwnego, że nowożeńcy przykładają ogromną wagę  do tego dnia i starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Oprawa wizualna, dekoracje, stroje, fryzury, dodatki – to wszystko wpływa na niepowtarzalną atmosferę ślubu oraz nastroje pary młodej, która pragnie, by ten dzień był najpiękniejszy w życiu. Nic więc dziwnego, że przygotowania trwają często miesiącami.

Piękno tkwi w szczegółach

Dla panny młodej wygląd w dniu ślubu jest sprawą kluczową. Dobór odpowiedniej kreacji i dodatków pozostaje jednak dla wielu pań nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeśli chodzi o ślub cywilny, którego ceremonia jest znacznie skromniejsza od ślubu kościelnego, który kojarzy się z większym przepychem. Dlatego też panie biorące ślub cywilny stawiają częściej na prostsze kreacje i raczej bez welonu. Jednak ubiór panny młodej na ślub cywilny ubogacają dodatki, takie jak: kwiaty we włosach, ozdoby, fascynatory, toczki oraz uniwersalna i ponadczasowa biżuteria. Prostą i skromną sukienkę może upiększyć i uzupełnić na przykład kolia Swarovski lub bogato zdobione kolczyki i bransoletka. 

Jeśli natomiast panna młoda wybierze bardziej strojną kreację, biżuteria ślubna delikatna subtelnie dopełni całości. Nieważne jednak, czy kobieta postawi na look w stylu glamour czy też zdecyduje się na skromniejszy ubiór, najważniejsze jest, by jej wygląd był zgodny z jej charakterem, by sama czuła się w nim najlepiej. Dzięki temu ślub pozostanie jednym z najpiękniejszych wspomnień w życiu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*