Rodzaje płytek jakie możemy zastosować w przestrzeni naszego domu

Rodzaje płytek jakie możemy zastosować w przestrzeni naszego domu
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o płytki, dostępnych jest wiele różnych rodzajów. Jeśli myślisz o użyciu płytek w swoim domu, ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb. Płytki występują w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i faktur.

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne są jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów podłóg. Występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, i są dostępne zarówno w wersji szkliwionej, jak i nieszkliwionej. Są one również łatwe do czyszczenia wodą z mydłem, co czyni je doskonałym wyborem dla kuchni i łazienek.

Płytki marmurowe

Płytka marmurowa jest jednym z najbardziej popularnych wyborów dla podłóg zewnętrznych, ponieważ jest wystarczająco trwała, aby wytrzymać duże natężenie ruchu, takie jak korytarze i wejścia. Jednak nie jest zalecany do stosowania w łazienkach i kuchniach, ponieważ może być śliski, gdy jest mokry.

Płytki mozaikowe

Płytki mozaikowe składają się z małych kawałków, które są sklejone razem, tworząc jeden duży kawałek. Są one dostępne we wszystkich rodzajach kształtów, kolorów i rozmiarów, więc są idealne do tworzenia unikalnych wzorów lub projektów. Płytki mozaikowe takie o jakich mowa pod następującym adresem https://wnetrza.shop/plytki-mozaikowe-i-dekoracyjne mogą być stosowane na podłogach lub ścianach, są też łatwe do czyszczenia!

Płytki trawertynowe

Płytka trawertyn to kolejna opcja dla zewnętrznych podłóg, ponieważ jest wystarczająco trwała, aby obsłużyć obszary o dużym natężeniu ruchu, takie jak korytarze i wejścia. Ten rodzaj płytek jest w kilku kolorach, które sprawiają, że nadaje się do większości stylów wystroju domu – zwłaszcza jeśli wybierzesz swój kolor mądrze w oparciu o inne elementy w domu schematu projektowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*