Różnice w ofertach firm kurierskich

Różnice w ofertach firm kurierskich
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kupowanie lub sprzedawanie towarów za pośrednictwem Internetu jest bardzo wygodne, ale nieodłącznie wiąże się z korzystaniem usług firm kurierskich. Szukając najlepszej oferty na rynku, nie można nie zauważyć rozbieżności zarówno w cennikach, jak i w świadczonych usługach. Skąd wynikają te różnice?

Jak wybrać dobrego kuriera?

Firmy kurierskie, chcąc pozyskać klientów, starają się oferować jak najniższe ceny. Dlatego można znaleźć różne oferty, które zachęcają do korzystania z oferty danego kuriera. Jedną z najważniejszych kwestii jest wielkość paczki. Zazwyczaj to od niej zależy cena. Nie bez znaczenia jest też masa pakunku. Firmy kurierskie mają zatem specjalne tabele opłat za konkretne wymiary oraz wagi. Bardzo ciekawą propozycję przygotował Inpost, ponieważ ma do wyboru aż 4 różne gabaryty paczek, dzięki czemu można wysłać przesyłkę w dobrej cenie. Warto zwrócić uwagę także na usługi dodatkowe, na przykład ubezpieczenie. Niektóre z firm mają ubezpieczenie w bardzo niskich cenach, co pozwala nie bać się o to czy nadana paczka zaginie lub ulegnie zniszczeniu. Ważnym aspektem jest również czas dostawy, który może wynosić od 1 do kilku dni roboczych.

W poszukiwaniu przewoźnika do wielkogabarytowych przesyłek, warto zainteresować się firmą kurierską Raben. Wśród jej usług znajduje się dostarczanie paczek o masie powyżej 1 tony. Będzie to idealna oferta między innymi dla właścicieli sklepów ze sprzętem AGD czy sklepów budowlanych. Raben dysponuje specjalnymi paletami oraz wózkami, zatem dostarczenie towaru będzie bezproblemowe. Na https://www.epaka.pl/firmy-kurierskie/raben można uzyskać więcej informacji na temat usług tego przewoźnika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*