Styl industrialny – jak zaaranżować przestrzeń domu w takim wydaniu

Styl industrialny – jak zaaranżować przestrzeń domu w takim wydaniu
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Styl industrialny to aktualnie jedna z najbardziej pożądanych wersji wykończenia wnętrz. Opiera się na minimalizmie, dzięki czemu zyskuje ogromną popularność nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn. Pokoje w takim stylu charakteryzują się czarnymi metalowymi elementami i jasnym drewnem. 

Od czego zacząć zmianę wystroju?

Decydując się na zmianę wystroju, warto zacząć od określenia które meble z aktualnie posiadanego pokoju nadają się do przekształcenia. W stylu industrialnym, gdzie króluje czerń czasem wystarczy przemalować element na ten właśnie kolor i okazuje się on idealnie pasować do układanki. To samo dotyczy mebli drewnianych – można je malować, albo zeszlifować do oryginalnego drewna, a następnie zabejcować i mamy gotowy stary/nowy mebel. Będąc jednak zdecydowanym na zakup nowych mebli dobrze zacząć od tych większych gabarytowo. Sporo inspiracji i duży wybór można znaleźć m.in. pod adresem https://br7.pl/. Przed zakupem mebli dobrze też zastanowić się nad tym, co ze ścianami i sufitem – czy obecny kolor i styl pozwala na to, by zmienić tylko umeblowanie, czy lepiej przemalować, a może ułożyć cegłę? Niekoniecznie taką prawdziwą – tańszą, a równie efektowną opcją są płytki imitujące cegłę, do znalezienia w wielu marketach. 

Dodatki to “kropka nad i”. Mając meble w stylu industrialnym, trzeba po prostu uważać, żeby za mocno nie odbiec od tematu – zamiast kupować wszystkie na raz dobrze po kolei dokupować i sprawdzać czy nadal wpasowują się w docelowy klimat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*