W jakich formach występują antyperspiranty?

W jakich formach występują antyperspiranty?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Antyperspiranty mogą mieć różne formy, w tym aerozole, roll-ony i sztyfty. Niektóre antyperspiranty zawierają związki aluminium, które tworzą korek w przewodach potowych. Korek ten zapobiega wydostawaniu się potu na zewnątrz. Inne produkty zawierają alkohole lub inne składniki, które wysuszają skórę, aby zapobiec poceniu się.

Dla większości ludzi antyperspiranty bez recepty działają wystarczająco dobrze, nie powodując podrażnień ani innych skutków ubocznych. Jeśli jednak uważasz, że antyperspiranty na receptę mogą być dla Ciebie odpowiednie ze względu na silne pocenie się, porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, czy moc na receptę jest dla Ciebie odpowiednia.

Roll-on

Najpopularniejszy rodzaj antyperspirantu, roll-on to mały plastikowy pojemnik wypełniony żelem lub kremem. Wyciskasz go na pachę i wcierasz.

Sztyft

Podobny do roll-on’u, ale stały w temperaturze pokojowej, sztyft nakłada się poprzez wcieranie go w pachę. Niektórzy uważają, że sztyfty są łatwiejsze w aplikacji niż żele lub kremy.

Spray lub aerozol

Antyperspirant w aerozolu zawiera gaz pod ciśnieniem, który rozpryskuje się w postaci płynnych kropel po naciśnięciu pojemnika. Jest on często używany przez mężczyzn, ponieważ jest mniej brudzący niż inne rodzaje antyperspirantów.

Jeśli poszukujesz odpowiedniego produktu to powinieneś odwiedzić stronę internetową: https://sellshop.info/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*