Co zapewni komfort w trakcie menstruacji?

Co zapewni komfort w trakcie menstruacji?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdego miesiąca, średnio przez pięć dni, każda kobieta krwawi, przechodząc cykl menstruacyjny. Niektóre znoszą to lepiej, inne gorzej. Zdarza się, że wiąże się on z bólem lub ogólnie gorszym samopoczuciem w tym czasie. Poza tymi kwestiami, które są bardzo indywidualne, każda kobieta musi w tym czasie zadbać o własny komfort, stosując odpowiednie środki higieniczne. Każdy z nich cechują nieco inne właściwości oraz specyfika zastosowania. Po wielu latach większość pań doskonale już wie, kiedy używać tamponów, a kiedy podpasek. Pojawiają się jednak sytuacje, gdy potrzebna jest maksymalna ochrona i bezpieczeństwo przed przeciekaniem.

Aby zapewnić sobie taki komfort i spokój psychiczny, coraz więcej  kobiet wykorzystuje wielorazowe kubeczki menstruacyjne. Ich chłonność trwa nawet do 12 godzin, przy czym idealnie dopasowują się do kształtów narządów rodnych, nie pozostawiając miejsca na przeciekanie i powstawanie plam. Z powodzeniem można je stosować podczas intensywnego uprawiania sportu, wizyty na basenie albo imprezy na dyskotece. Świetnie sprawdzą się również w dalekich podróżach, kiedy nie ma okazji do przestrzegania zasad higieny.

Co jeszcze?

Najnowsze środki higieniczne, którymi są właśnie kubeczki, sprawdzają się w sytuacjach ekstremalnych, ale i na co dzień. Dla zwolenniczek tradycyjnych produktów doskonałe będą też wkładki, które w porównaniu do podpasek są mniejsze. Lepiej korzystać z nich w trakcie delikatnego krwawienia lub często wymieniać. Te bezzapachowe można dostać na https://gentleday.pl/produkty/wkladki. Nie posiadają skrzydełek, więc nie widać ich na bieliźnie. Z całą pewnością zwiększą komfort w te dni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*